TR-GeYiK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Untitled Document
İşte Avrupa Yakası’nın yeni kadrosu Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
chyreoop

İşte Avrupa Yakası’nın yeni kadrosu Modpp9
chyreoop

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 27/08/08 Mesaj Sayısı : 613 Nerden : Adanaqq*... Lakap : nuRss,AngeL
MesajKonu: İşte Avrupa Yakası’nın yeni kadrosu İşte Avrupa Yakası’nın yeni kadrosu Icon_minitime9/5/2008, 16:17

Avrupa Yakası’nın 100’üncü bölümde biteceğini, Eylül’de yayınlanacak son 7 bölümde Ata Demirer’in olmayacağını Sinan Çetin ilk olarak Habertürk’teki programda açıklamıştı bana...

Geçenlerde bazı gazeteler Ata Demirer’in yerine diziye Şahan Gökbakar’ın katıldığını yazdı.

Ama bu doğru değildi.

Bazı oyuncularla görüşüldüğünü, ancak Şahan’la anlaşılmadığını biliyordum.

Doğru kadroyu açıklayayım da bu konudaki polemiklere nokta koyalım.

Bu arada eylül ayından itibaren son yedi bölümde yer alacak yeni kadro ise belirlendi.

Ata Demirer’in yerine gelen isim Tolga Çevik.

Beşiktaş Kültür Merkezi oyuncusu olan Çevik, Avrupa Yakası’na katılan tek isim değil.

Anlaşılan diğer iki isimse Asuman Dabak ve Peker Açıkalın.

Dikkat ederseniz katılan isimlerin ortak bir paydası var.

Her üçü de ortalama falan değil, benim tek tek her birini beğendiğim çok iyi oyuncular.

Hiçbir isim diğerinin yanında zayıf kalmıyor, daha önce yaptıkları işlerdeki performansları ortada...

Peki çok başarılı olan bu üç oyuncu biraraya geldiğinde nasıl bir sonuç çıkar?

O da Gülse Birsel’in maharetine kalmış ki, kendisi 93 bölümdür her hafta o mahareti kanıtladı zaten...

Tolga Çevik, Asuman Dabak, Peker Açıkalın’lı Avrupa Yakası, eylülde 7 bölüm yayınlanacak.

O 7 bölümdeki performans dizinin kaderini belirleyecek.

Her ne kadar şimdilik 100’üncü bölümde bitecek gözükse de, benim hissiyatım dizinin yeni kadrosuyla 100’den sonra da yola devam edeceği yönünde...

Cengiz SEMERCİOĞLU-"Hürriyet gazetesi"
http://www.dersciyiz.com
*phatr0on.ice

İşte Avrupa Yakası’nın yeni kadrosu Modpp9
*phatr0on.ice

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 31/08/08 Mesaj Sayısı : 1547 Nerden : aDaNaa...=/ Lakap : loli*ss..PaTron..
MesajKonu: Geri: İşte Avrupa Yakası’nın yeni kadrosu İşte Avrupa Yakası’nın yeni kadrosu Icon_minitime9/5/2008, 16:34

saoll cnm eline saqlık ::
İşte Avrupa Yakası’nın yeni kadrosu Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası